Блок розпалу ксенону, як часто його необхідно змінювати?

Ксенонове обладнання користується особливою популярністю у сучасному світі. Та в цьому не має нічого дивовижного. Вся справа у тому, що такі прилади суттєво відрізняються від аналогічних продуктів, за рахунок чого здатні повністю задовольнити вимоги та потреби сучасних водіїв.

 

Авто, блок розпалу лампи ксенону

Якщо більш детально казати про газорозрядну оптику, тут особливої уваги заслуговую конструкція. А все тому, що тут замість вольфрамової нитки використовується пара електродів, м’яв якими створюється електричний розряд. Таким чином, випромінюється яскраве біле світло, яке ніяким чином не засліплює інших учасників руху.
Крім цього слід зауважити, що ксенон здатен відмінно справлятися із усіма поставленими задачами лише при наявності блоку розпалу. Тут справа йде про компактний пристрій, який генерує автомобільну напругу, забезпечує моментальний розпал самої лампочки, та контролює її роботу на протязі усього експлуатаційного періоду. Саме тому можна із абсолютною впевненістю казати про те, що блок розпалу лампи ксенону вважаються дійсно важливими та необхідними продуктами.
Безумовно, для кожної окремої лампочки слід обирати баласт у індивідуальному порядку. Вся справа у тому, що він повинен повністю співпадати із освітлювальним приладом по цоколю та кольоровій температурі. Для того щоб зекономити багато часу, легше одразу придбати готовий комплект ксенону, у складі якого передбачена наявність усіх необхідних продуктів.
Як ми вже казали раніше, під блоком розпалу ксенону мається на увазі складна електрона система, яка відповідає за роботу лампочки. При цьому він розташований безпосередньо у ніжній частині фар. Для того щоб отримати доступ до нього, достатньо відкрити капота, а у разу необхідності також демонтувати бампер.

 

Авто, блок розпалу лампи ксенону

Як би там не було, у нашому світі не має нічого вічного. Саме тому блоки розпалу ксенону також через певний проміжок часу приходять в недійсність. Саме тому їх доводиться у обов’язковому порядку замінювати. Але перед тим, як демонтувати існуючий прилад, необхідно розібратися із тим, чи дійсно він прийшов в недійсність.
Насправді існує декілька причин виходу із ладу баластів. У першу чергу це стосується потрапляння вологи у внутрішній простір обладнання, несправності проводки, що в свою чергу викликало замикання, а також повної відсутності контактів у поєднанні.
Придбати новий блок розпалу ксенону або повний комплект газорозрядного обладнання, можна на спеціалізованому ресурсі, не виходячи за межі власного будинку. До того ж у разу необхідності можна проконсультуватися із кваліфікованими спеціалістами у цій сфері.

Наверх